IZVANŠKOLSKE AKTIVNOSTI – SUDJELOVANJA I USPJESI

Izvanškolske aktivnosti važne su za kvalitetno provođenje  slobodnog vremena, omogućuju  stvaranje  redovitih radnih  navika i brigu o vlastitom zdravlju. U skladu sa svojim potrebama i interesima poboljšava se  kvaliteta života. Na taj način omogućavaju darovitim učenicima da sve svoje stvaralačke snage pozitivno usmjere. Pored dobrobiti izvanškolskih aktivnosti još je poticajnije kada se ostvaruju i dobri rezultati. Tako je Ante Krišto, učenik 3. razreda ekonomije, na Državnom prvenstvu u obaranju ruke, juniorska kategorija,  osvojio treće mjesto u obaranju lijevom rukom i četvrto mjesto u obaranju desnom rukom. Time je stekao uvjete i postao član reprezentacije RH u ovom sportu. Andrija Gašpar, učenik 2.razreda ekonomije,  dugo godina trenira u Kickboxing klubu „Sveti Jure“ Svojim marljivim radom ostvario je odlične rezultate na prvenstvu Hrvatske u full contactu  u Poreču 25.2. Osvojio je brončanu medalju u juniorskoj kategoriji do 63,5 kg. Moramo spomenuti i odlične rezultate bivših učenika naše škole koji su osvojili zlatne medalje, Nikica Jelavić u seniorskoj kategoriji do 81 kg  i Joško Bulog  u juniorskoj kategoriji do 81 kg. Čestitke svima!

Spomenut ćemo i naše učenike, članove KUD-a Vrgoračka krajina koji su sudjelovali u kulturno-zabavnom programu organiziranom povodom maškara u Ljubuškom i Prologu. Pjesmom i plesom po prvi puta je uljepšalo program 16 učenika naše škole pod vodstvom Nataše Zmijarević, prof.

objavio: Milena Rakić   datum: 8. 3. 2017.