IDEMO NA DRŽAVNO NATJECANJE IZ MATEMATIKE, FILOZOFIJE I KUHARSTVA!

Zahvaljujući motiviranim i marljivim učenicima postigli smo odlične rezultate na županijskim i regionalnim natjecanjima. Učenica 1.A razreda Neda Grljušić s mentorom Petrom Žmirom osvojila je drugo  mjesto na županijskom natjecanju iz matematike, učenica 4.A Josipa-Verena Marinović s mentorom Dragom Mihaljevićem osvojila je drugo mjesto na županijskom natjecanju iz filozofije, a učenica 3.C razreda Petra Vujčić s mentoricom Marijom Šimunović osvojila treće mjesto  u disciplini pripremanja hladnog slanog izloška na regionalnom natjecanju iz kuharstva. Svojim rezultatima osigurali su nastup na državnoj razini natjecanja.

Moramo spomenuti i učenike koji su postigli zavidan uspjeh u futsalu na regionalnom natjecanju. Nakon osvojenog prvog mjesta  na županijskoj razini stekli su pravo nastupa na regionalnom natjecanju. Osvojili su treće mjesto. Njihovi treneri bili su profesori tjelesne kulture Ivan Klaričić, Ante Vukojević i pomoćni trener Duško Martinac.

Uz redovitu nastavu učenici su pohađali  i dodatnu nastavu pripremajući se za natjecanje, dokazujući da žele dostojno predstavljati svoju školu. Moramo pohvaliti i njihove mentore na trudu i zalaganju  uloženom u pripreme s učenicima.Ništa manje  nisu važna  natjecanja učenika  iz drugih predmeta, tako da ćemo pohvaliti i njihovu marljivost i trud  te  zalaganje njihovih mentora. Svima njima više uspjeha u sljedećoj godini.Čestitamo učenicima i mentorima koji su ostvarili ovako dobre rezultate te time pridonijeli promociji naše škole. Puno im uspjeha  želimo  na državnoj razini natjecanja!

objavio: Milena Rakić   datum: 4. 4. 2016.